Zaproszenie do wzięcia udziału w badaniu na WPiK UAM

Pracownicy Wydziału Psychologii i Kognitywistki UAM w Poznaniu prowadzą badanie naukowe dotyczące związku cech osobowości i zdolności do rozumienia zachowań innych ludzi. Polega ono na udzieleniu odpowiedzi na pytania nt. własnego zdrowia, wypełnienieniu pięciu kwestionariuszy oraz obejrzeniu fragmentu filmu.  Badanie ma charakter indywidualny i przeprowadzone zostanie przez przeszkolonego badacza, zgodnie z zasadami etyki badań naukowych. Wszystkie dane uczestników zostaną zanonimizowane i objęte pełną ochroną danych osobowych.

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku od 18 do 45 lat. Każda osoba, która weźmie czynny udział w badaniu otrzyma bon prezentowy o wartości 25zł do sieci salonów Empik. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: jerzy.bandel@amu.edu.pl

Czas trwania badania to ok. 1,5 – 2 godzin.