Zaproszenie na konferencję "Ekonomia wobec wyzwań XXI wieku"

Jesteś na bieżąco z wydarzeniami XXI wieku? Interesujesz się przemianami społecznymi, gospodarką, innowacjami lub innymi tematami z zakresu nauk ekonomicznych i społecznych? Chcesz wziąć udział w wydarzeniu jako słuchacz lub podzielić się swoimi refleksjami albo wynikami prac dyplomowych/badań z szerszym gronem odbiorców? Idealną okazją do tego będzie XVIII Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa!
Podczas wydarzenia masz szansę wystąpić z referatem związanym z tematem przewodnim "Ekonomia wobec wyzwań XXI wieku". Czekamy na Wasze zgłoszenia do 6 grudnia! Do udziału zapraszamy studentów i doktorantów reprezentujących dziedziny takie, jak ekonomia, socjologia, politologia, historia gospodarcza, prawo czy psychologa.
Konferencja odbędzie się online na platformie MS Teams. Link do spotkania.
Udział i zgłoszenie na konferencję jest bezpłatny
Konferencja odbędzie się 19 grudnia 2020 r. Szczegółowe godziny zostaną podane wkrótce

Jeśli chcesz uczestniczyć i posłuchać prelegentów naszej konferencji dołącz do zespołu na Teams i śledź wydarzenie na Facebooku! Program pojawi się po 10 grudnia.
Każdemu z prelegentów przysługuje 20 minut wystąpienia z referatem oraz 10 minut panelu dyskusyjnego
Zgłoszenia: czekamy na nie do 6 grudnia 2020r.
Termin nadsyłania abstraktów drogą mailową do 10 grudnia 2020r. (powinien zawierać 100-200 słów).
Link do formularza rejestracyjnego dla prelegentów.
Dla osób chętnych po Konferencji istnieje możliwość publikacji tekstu w czasopiśmie Studenckich Prac Prawniczych, Administratywistycznych i Ekonomicznych.
Zachęcamy uczestników konferencji do interdyscyplinarnego wyboru podejmowanych tematów, jako że ekonomia działa na pograniczu wielu dyscyplin takich, jak socjologia, psychologia, prawo, administracja, filozofia, historia, zarządzanie, politologia.
Punktacja według systemu punktacji osiągnięć naukowych (m.in. stosowanej w programach stypendialnych) będzie zależna od zgłoszonych na konferencję prelegentów. Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Nowoczesnego Zarządzania Biznesem.

Szczegóły: fb.me/e/1WB4YD8Yf