Druga edycja konkursu Duda-Cars

Duda-Cars rusza z drugą edycją konkursu dla studentów! Dud-Cars zaprasza do udziału w zmaganiach i stworzenia strategii sprzedaży samochodów online.

Temat konkursu to: "Nowa strategia sprzedaży pojazdów używanych Mercedes-Benz w dobie rozwoju cyfryzacji w świecie automotive".

Konkurs skierowany jest dla studentów III roku studiów I stopnia oraz I i II roku studiów II stopnia, którzy zbiorą 3-osobową drużynę, która zmagać się będzie z różnymi zadaniami przez IV etapy konkursu.

Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł. oraz możliwość odbycia półrocznego płatnego stażu w Duda-Cars.

Zgłoszenia do pierwszego etapu można przesyłać do 12 lutego br.

Pełen harmonogram konkursu, regulamin, opis poszczególnych etapów i inne niezbędne informacje znajdziecie na stronie konkursu Duda-Cars.