Data publikacji w serwisie:

Staż w Grupie Sunergo

Grupa Sunergo poszukuje osoby energicznej, kreatywnej i takiej, której głowa pęka od ciekawych pomysłów. Osoby, która jest systematyczna, zorganizowana i dąży do wyznaczonego celu. Jeśli chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie w zgranym zespole, to zapoznaj się z ich ofertą!

Preferencje

  • Lekkie pióro i umiejętność pisania tekstów o charakterze marketingowym.
  • Wiedza z zakresu social media - znajomość programów do tworzenia contentu w social media – grafiki, relacje.
  • Podstawowa wiedza z zakresu marketingu.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania pozytywnych relacji oraz pracy zespołowej.

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie w ramach stażu.
  • Elastyczne godziny pracy, ok. 20 godzin tygodniowo – możesz dzielić pracę ze studiami!
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze me-diów, social mediów, tworzenia strategii marketingowych.
  • Wsparcie młodego i doświadczonego zespołu.
  • Możliwość zatrudnienia na stałe po zakończonym stażu.

Zadania

  • Tworzenie treści różnorodnych materiałów marketingowych (artykuły, teksty na bloga, itd.).
  • Wsparcie w prowadzeniu mediów społecznościowych (treść, grafiki, wideorelacje).
  • Projektowanie i realizowanie kampanii mających budować pozytywny wizerunek firmy w internecie.