Data publikacji w serwisie:

Konferencja: Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective

Ostatni rok zmagań z koronawirusem postawił sektor edukacji przed koniecznością przeniesienia działalności dydaktycznej do świata wirtualnego i zmiany dotychczasowych metod nauczania. Po dwóch semestrach nauki zdalnej pojawiła się potrzeba podsumowania dotychczasowych działań w tej sferze i ich efektów.

Właśnie ta motywacja stoi za organizacją Międzynarodowej Studenckiej Konferencji „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective.”

Wydarzenie ma posłużyć jako forum interdyscyplinarnej dyskusji o zaletach i wadach zdalnego nauczania oraz jego efektów i perspektywach na przyszłość. Jako część projektu EPICUR, odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2021 roku w czasie dni EPICURA Poznaniu i zostanie przeprowadzone w całości w języku angielskim w formie hybrydowej. W przypadku pogorszenia sytuacji epidemiologicznej, konferencja odbędzie się w całości zdalnie.

Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci z polskich i zagranicznych uniwersytetów, związani z dowolnymi dziedzinami nauki. Rejestracja trwa do końca kwietnia; aby się zarejestrować, należy przejść w podany poniżej link. O fakcie zakwalifikowania powiadomią organizatorzy konferencji po procesie weryfikacyjnym.

Tytuł: “Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective.”

Organizatorzy: studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Fizyki, Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne, Liberal Art and Sciences)

Język konferencji: angielski

Limit czasowy przemówień: 12 min

Abstrakt: około 1500 znaków

Termin przesyłania abstraktów: koniec kwietnia

Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3g78Cn3