Solidarni z Ukrainą

Społeczność Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM stanowczo potępia agresję rosyjsko-białoruską na terytorium Ukrainy. Pragniemy wyrazić solidarność z wszystkimi tymi, którzy potrzebują wsparcia w trudnym czasie konfliktu zbrojnego. Na pewno nie zapomnimy i będziemy wspierać w każdy możliwy sposób naszych ukraińskich studentów, doktorantów, współpracowników i ich bliskich. Pamiętamy też i solidaryzujemy się z naszymi przyjaciółmi na ukraińskich uczelniach. Хай живе вільна Україна.

Study Tours to Poland

W związku z agresją Rosji na Ukrainę Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Fundacja Liderzy Przemian i Fundacja Borussia uruchomiły inicjatywę „STP dla Ukrainy” polegającą na wsparciu finansowym inicjatyw ukraińskich absolwentów Programu Study Tours to Poland (studentów i profesjonalistów) mających na celu pomoc ludności cywilnej w Ukrainie i uchodźcom z Ukrainy w Polsce.

https://studytours.pl/stp-dla-ukrainy

У зв’язку з ситуацією війни викликаною агресією Росії проти України Польсько-американський фонд свободи, Фонд «Лідери змін» і Фонд «Боруссія» розпочали ініціативу «STP для України», яка полягає у фінансовій підтримці ініціатив українських випускників Програми Study Tours to Poland, що спрямовані на допомогу цивільному населенню в Україні та біженцям з України в Польщі.

https://studytours.pl/uk/stp-для-україни

Więcej informacji

Potrzebujesz pomocy lub chcesz zaangażować się w pomoc? Dowiedz się jak to zrobić!