Data wydarzenia: -

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Polityka społeczna w XXI wieku. Spójność w trójwymiarze”

Zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Polityka społeczna w XXI wieku. Spójność w trójwymiarze”, która odbędzie się w dniach 17-18.12.2020 r. w formie online.
Jednym z najbardziej istotnych założeń tego wydarzenia jest dyskusja, wymiana opinii oraz poglądów na temat problemów dzisiejszego świata związanymi ze zjawiskami ubóstwa, bezdomności, migracji, niepełnosprawności i problemów rodzin osób z niepełnosprawnością, usług społecznych, starzenia się społeczeństwa czy też społecznej odpowiedzialności biznesu.
W tej edycji członkowie oraz członkinie naszego Koła będą mieli okazję przeprowadzić część studencką konferencji, gdyż wykazują zainteresowanie poruszaną tematyką oraz pragną słuchać i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Jesteśmy od lat zaangażowani w działalność charytatywną, o której więcej można przeczytać tutaj: https://bit.ly/3leQcAt.
W tym roku na naszą pomoc liczy student UAM - Damian Julkowski. Jeśli pragną Państwo wesprzeć jego walkę o zdrowie i zapoznać się z bieżącymi informacje na temat tegorocznej Akcji zapraszamy Państwa na profil UAM Charytatywnie na Facebooku: https://bit.ly/2UgEyJv.
Zamiast standardowej opłaty konferencyjnej proponujemy Państwu wpłatę na rzecz Damiana Julkowskiego, w wysokości min. 29,97 zł, której można dokonać tutaj: https://bit.ly/36hNjc5. Dlaczego taka kwota? Damian urodził się w 1997 r., a my prowadzimy X edycję naszych działań charytatywnych.
Informujemy także, iż przewidujemy możliwość wydania nadesłanych przez Państwa artykułów w punktowanej monografii lub jednym z naszych czasopism, po uzyskaniu pozytywnej recenzji. Osoby zainteresowane publikacją swojego artykułu prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym. Szczegóły związane z publikacją przekażemy Państwu po Konferencji.
Zgłoszenia udziału w konferencji należy zgłaszać do 1 grudnia 2020 r. poprzez formularz dostępny tutaj: https://bit.ly/38pZaYj.