Data wydarzenia:

Noc Naukowców 2023

Już niedługo, w murach naszego Wydziału, odbędzie się kolejna edycja Nocy Naukowców! Czekają na Was dwa, wyjątkowe warsztaty przygotowane przez naszych studentów, którzy chcą podzielić się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem.

W tym roku możecie zapisać się na zajęcia z dwóch zakresów tematycznych. Na pierwszych z nich dowiecie się, jak stworzyć własny podcast od podstaw. Pokażemy Wam, że wystarczy Wam trochę podstawowej wiedzy i kilka prostych rzeczy, które macie pod ręką, aby zrealizować Wasz pomysł na podcast! Drugimi zajęciami do wyboru będą warsztaty dziennikarskie. Na nich będziecie mogli dowiedzieć się jak wygląda praca dziennikarza od środka - zarówno dziennikarza telewizyjnego, jak i prasowego oraz radiowego.

Oba warsztaty odbywać się będą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, Poznań) 29 września 2023 roku. Zajęcia dot. podcastu przewidziane są w godzinach 18.00-20.00, natomiast w warsztatach dziennikarskich udział wziąć można między 17.00 a 20.00.

Na obu zajęciach przedstawimy Wam trochę teorii oraz zdradzimy tajniki pracy w mediach i w Internecie. Poznacie cenne wskazówki, które pomogą Wam rozwinąć Wasze pasje, a także nauczycie się potrzebnego warsztatu i zdobędziecie nowe umiejętności.

Zapisy na zajęcia potrwają do 22 września. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi warsztatami, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy podany poniżej.