Data wydarzenia: -

Ogólnopolska Konferencja Mediów Studenckich

Po raz pierwszy w Poznaniu, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Mediów Studenckich: Od mediów studenckich do ogólnopolskich.

Media studenckie dla przyszłych dziennikarek i dziennikarzy często stanowią pierwszą, zawodową praktykę. Chcąc dać  możliwość wymiany doświadczeń i spotkań z profesjonalistami, Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zapraszają na konferencję, która odbędzie się 21-22 marca 2019 r.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są poprzez wypełnienie internetowego formularza do 24 lutego 2019 roku:

http://bit.ly/2FFjqqt

Członków i członkinie redakcji akademickich prosimy o zgłoszenia tematów dotyczących funkcjonowania ich redakcji. W przypadku wystąpienia kilkuosobowego prosimy o wypełnienie formularza przez wszystkich uczestników i uczestniczki oraz podanie jednakowego tytułu i abstraktu. Panele dyskusyjne będą miały formę konwersatorium. Przedstawiciele każdej redakcji będą mieli czas na wystąpienie.

Na wszystkie pytania odpowiadamy pod adresem mailowym: okms@amu.edu.pl.

Informacja zwrotna o zaakceptowaniu zgłoszenia zostanie przesłana do 28 lutego. Opłata konferencyjna wynosi 50 złotych od osoby (numer konta zostanie podany w mailu z informacją zwrotną). Zapewniamy materiały konferencyjne oraz obiadokolację 21 marca i obiad 22 marca.

Konferencja rozpocznie się w czwartek, 21 marca około godz. 13.00, a zakończy w piątek, 22 marca około godz. 14.00. Wszystkie panele odbędą się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (ul. Umultowska 89a, Poznań).

Komitet naukowy  konferencji:

Prof. UAM dr hab. Dorota Piontek
Prof. UJ dr hab. Agnieszka Hess
Dr Szymon Ossowski

Komitet organizacyjny konferencji:

Mgr Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk
Lic. Weronika Dopierała
Lic. Beata Użarowska
Marta Szymanowska

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
OKMS-program-konferencji.pdf 27.08.2019 Maciej Skrzypek
PDF
Pobierz PDF OKMS-program-konferencji.pdf(587.1 KB)