Data wydarzenia:

Rusza III edycja Akademii Kompetencji Przyszłości

Drodzy Studenci i Drogie Studentki! Startujemy z III edycją Akademii Kompetencji Przyszłości!

Jeśli chcecie wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, które rozwiną Wasze kompetencje miękkie, nauczą lepszej komunikacji i współpracy, a co najważniejsze - dadzą ogromne możliwości rozwoju, ten projekt jest właśnie dla WAS!  W tegorocznej edycji Akademii Kompetencji Przyszłości zaprosimy Was do udziału w różnego rodzaju szkoleniach i grach edukacyjnych, które pomogą rozwinąć m.in. umiejętność zarządzania czasem, naukę planowania i wdrażania, umiejętność zarządzania zespołem oraz wiele innych.Celem Naszej akademii jest stworzenie czegoś nowego - gry edukacyjnej.

Program dedykowany jest dla studentów i studentek wszystkich wydziałów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy podjęli naukę na II i III roku studiów licencjackich, a także na I i II roku studiów magisterskich. Wyjazd jest bezpłatny!

Planujemy dla Was dwa wyjazdy szkoleniowe w terminach 01-02.04.2023 r., a także 21-23.04.2023 r. Czeka na Was mnóstwo niespodzianek!

Aby zapisać się na Akademię Kompetencji Przyszłości III należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy do: 12 marca 2023. Ilość miejsc ograniczona, dlatego nie czekaj i zgłoś się.

Zapraszamy także do przyjścia na SPOTKANIE ZEROWE, które odbędzie się 07.03.2023 r.

Do udziału w projekcie zapraszają:

  • Prorektor ds. Studenckich prof. dr hab. Joanna Wójcik - patronka wydarzenia,
  • Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM prof. dr. hab. Andrzej Stelmach,
  • Opiekun Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej prof. UAM dr. hab. Krzysztof Hajder,
  • Członkowie Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej (KNPEiS)

W razie jakichkolwiek pytań i/lub wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem mailowym knpeis@amu.edu.pl lub na profilu FB Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej.

Projekt powstał z inicjatywy opiekuna naszego Koła Naukowego - prof. UAM dr. hab. Krzysztofa Hajdera i został nagrodzony dofinansowaniem ponadprogramowych zajęć dydaktycznych w konkursie projakościowym w ramach programu „UNIWERSYTET JUTRA II” współfinansowanego przez UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.