Studio telewizyjne

Na naszym Wydziale znajduje się profesjonalnie wyposażone studio telewizyjne. Studenci mają do dyspozycji 60 mpowierzchni, na której znajduje się studio i reżysernia. Studio wykorzystywane jest w trakcie zajęć z pracowni telewizyjnej, warsztatu dźwięku i obrazu oraz ścieżek tematycznych. Realizowane są w nim również dwa programy studenckie: „Kurier Akademicki” emitowany na antenie TVP Poznań oraz program informacyjny „Flesz”.

Reżysernia

Studio – powierzchnia: 60 m kw.

Studio radiowe

Do dyspozycji studentów oddajemy również przestronne i komfortowe studio radiowe. Składa się ono z dwóch pomieszczeń: studia i reżyserni. W pomieszczeniach odbywają się zajęcia z pracowni radiowej, reklamy radiowej, warsztatu dźwięku i obrazu, warsztaty z dykcji oraz specjalistyczne zajęcia z dźwięku.

Reżysernia

Studio

Mikrofony

Pracownie komputerowe

Studenci mają możliwość korzystania z dwóch pracowni komputerowych. Pracownie wyposażone są w komputery iMac, firmy Apple, pracujące w oparciu o system OS X. Studenci mogą z nich korzystać zarówno w trakcie zajęć, jak i po ich zakończeniu.

Dzięki bogatemu wyposażeniu komputerów w programy do obróbki grafiki, dźwięku i video, studenci mogą podnosić kwalifikacje i rozwijać swoje umiejętności w każdej z tych dziedzin.

Dostępne są między innymi takie programy jak: