Głosowanie w wyborach do kolegium elektorów UAM w okręgu nr 11

W poniedziałek, 26 lutego, odbędzie się głosowanie w wyborach do kolegium elektorów UAM w okręgu nr 11. Głosowania w okręgach odbywają się elektronicznie w systemie Ankieter, w wyznaczonym dniu w godz. 9.00–10.00 (I tura), a w razie konieczności przeprowadzenia kolejnych głosowań o godz. 11.00–12.00 (II tura), 13.00–14.00 (III tura), 15.00–16.00 (IV tura).
Okręg nr 11 obejmuje nauczycieli akademickich Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zatrudnionych na stanowisku profesora i profesora uczelni, dla których Uniwersytet jest podstawowym miejscem pracy. Przynależność do okręgu wyborczego można zweryfikować w systemie Amurap. Po zalogowaniu do systemu, wybieramy opcję "Grupy raportów". Z listy raportów wybieramy raport "Wybory 2024 - uprawnienia do głosowania" (w załączniku do niniejszego maila znajduje się plik pt. Weryfikacja okręgu wyborczego).
Liczba mandatów w okręgu nr 11 wynosi 5. Poniżej znajdują się zgłoszeni kandydaci:
  • prof. dr hab. Kmieciak Robert
  • prof. UAM dr hab. Ossowski Szymon Jacek
  • prof. dr hab. Stelmach Andrzej
  • prof. dr hab. Walkowski Maciej Łukasz
  • prof. dr hab. Wallas Tadeusz
Skrócona instrukcja głosowania (w załączniku do niniejszego maila znajduje się plik pt. instrukcja głosowania w wyborach elektorów 2024):
  • logujemy się w systemie Ankieter
  • po pomyślnym zalogowaniu wybieramy menu Ankiety, następnie Moje ankiety
  • po wybraniu okręgu wyborczego nr 11 i uruchomieniu w odrębnej karcie pojawi się ankieta głosowania
  • wybór kandydatów (oddanie głosu na TAK) odbywa się poprzez zaznaczenie okienka przy wybranym kandydacie. Liczba możliwych wyborów zależy od liczby mandatów w danym okręgu. W przypadku okręgu nr 11 liczba mandatów wynosi 5
  • na ostatnim ekranie należy wybrać przycisk PRZEŚLIJ w celu zakończenia głosowania (bez tego głos nie zostanie oddany)