Głosowanie w wyborach do kolegium elektorów UAM w okręgu nr 26

Dnia 4 marca br. (poniedziałek) odbędzie się głosowanie w wyborach do kolegium elektorów UAM w okręgu nr 26 - okręg obejmuje Szkołę Nauk Społecznych, w skład której wchodzi 6 wydziałów (w tym Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa). Zadaniem kolegium elektorów jest wybór rektora i wyrażenie zgody na powołanie do pełnienia funkcji prorektora.
Głosowania w okręgach odbywają się elektronicznie w systemie Ankieter-Wybory 2024 (link poniżej), w wyznaczonym dniu w godz. 9.00–10.00 (I tura), a w razie konieczności przeprowadzenia kolejnych głosowań o godz. 11.00–12.00 (II tura), 13.00–14.00 (III tura), 15.00–16.00 (IV tura).
Okręg nr 26 obejmuje nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach innych niż profesor i profesor uczelni (adiunkci niezależnie od stopnia naukowego, starsi wykładowcy i wykładowcy) na wydziałach tworzących Szkołę Nauk Społecznych.
Przynależność do okręgu wyborczego można zweryfikować w systemie Amurap.
Procedura weryfikacji przynależności do okręgu wyborczego: po zalogowaniu do systemu Amurap https://amurap.amu.edu.pl/Account/Login.aspx?ReturnUrl=%2f, wybieramy opcję "Grupy raportów". Z listy raportów wybieramy raport "Wybory 2024 - uprawnienia do głosowania" (poniżej znajduje się plik pt. Weryfikacja okręgu wyborczego).
Liczba mandatów w okręgu nr 26 wynosi 6. Poniżej znajdują się zgłoszeni kandydaci:
  • Dr Brzozowska-Brywczyńska Maja – Wydział Socjologii
  • Dr Bul Radosław – Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej
  • Dr Cichocki Piotr – Wydział Socjologii
  • Dr inż. Jukiewicz Marcin – Wydział Psychologii i Kognitywistyki
  • Dr Kanclerz Bożena – Wydział Studiów Edukacyjnych
  • Dr Kola Jarosław – Wydział Prawa i Administracji
  • Dr Kołsut Bartłomiej - Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej
  • Dr Krotoszyński Michał – Wydział Prawa i Administracji
  • Dr Kusak Martyna – Wydział Prawa i Administracji
  • Dr Łukaszewski Marcin – Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
  • Dr Nestoruk Igor Bartosz – Wydział Prawa i Administracji