Dwudniowa konferencja „Prospects for research in the area of external actions of The European Union” za nami!

Jean Monnet Centre of Excellence, zespół badawczy działający na naszym Wydziale w dniach 22-23 października br. zorganizował konferencję pt. Prospects for research in the area of external actions of The European Union.

Spotkanie zgromadziło cenionych na świecie specjalistów z zakresu zewnętrznych aktywności Unii Europejskiej, a naszym gościem specjalnym był prof. Richard Whitman z University of Kent. Pan Profesor wygłosił wykład inauguracyjny pt. From insider to outside? EU-UK relations Brexit and beyond.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez Jean Monnet Centre of Excellence.