Data publikacji w serwisie:

Eliminacje do Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich - komunikat organizatorów

Szanowni Państwo !

Szanowne Debatantki, Szanowni Debatanci !

Z uwagi na dynamiczną zmianę sytuacji dotyczącej obecności wirusa SARS-Cov-2 ( „koronawirus”) na terenie naszego Kraju,  VIII Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich zostają przełożone.

Nie jest możliwe na ten moment wskazanie terminu, w którym Mistrzostwa się odbędą.

Decyzja o konieczności przełożenia Mistrzostw podjęta została przez Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu, m. in. w związku z zaleceniami poznańskiego magistratu oraz dzisiejszą konferencją członków Rządu, w których to wyraźnie wskazano na konieczność maksymalizacji działań profilaktycznych i zapobiegawczych, celem minimalizacji przewidywanego rozprzestrzeniania się wirusa, w tym także w zakresie organizacji wydarzeń, które potencjalnie nie stwarzają zwiększonego ryzyka zarażenia się wirusem SARS-CoV-2.

Wszystkich zawiedzionych powyższą decyzją przepraszamy - niezależnie od podjętych środków bezpieczeństwa, czy zmiany procedowania przebiegu samego turnieju, decyzja o przełożeniu terminu Mistrzostw okazała się koniecznością. Wierzymy, że już niebawem będzie nam dane ponownie spotkać się w murach Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu.

O wszystkim co istotne, postaramy się informować Was na bieżąco.

Prędzej, czy później - do zobaczenia w Poznaniu !

Organizatorzy