Granty FUND_AKCJA dla naukowców WNPiD

Pracownicy naukowi WNPiD zostali wyróżnieni w VI edycja konkursu grantowego FUND_AKCJA UAM. W projekcie przeznaczonym dla kół naukowych, studentów, doktorantów oraz pracowników UAM, zostanie zrealizowane 19 projektów, które otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 100 tys. zł.

Dzięki FUND_AKCJA aż trzy projekty z Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa otrzymają finansowanie. Są to:

• Przygotowanie monografii dotyczącej działalności i perspektyw rozwoju samorządu zawodowego w Polsce (prof. Robert Kmieciak)
  • Jednym głosem z wolną Ukrainą II" - XII Koncert UAM Charytatywnie (prof. Krzysztof Hajder)
  • Wizerunki uchodźczyń z Ukrainy w polskich tygodnikach opinii w dobie wojny z Rosją (prof. Alina Balczyńska-Kosman)