„Jeden z Dziewięciu. Turniej Wiedzy Studentów UAM” w nowym numerze Życia Uniwersyteckiego

Najnowsze wydanie Życia Uniwersyteckiego nie przestaje Nas zaskakiwać. Oprócz licznych rozmów z naszymi pracownikami oraz studentami można, w nim znaleźć także artykuł poświęcony krótkiej historii turnieju „Jeden z Dziewięciu”.

„Jeden z Dziewięciu. Turniej Wiedzy Studentów UAM” jest jedną z nowych inicjatyw studentów i studentek WNPiD, mającą na celu nie tylko promocję naszego Wydziału wśród społeczności uniwersytetu, ale także popularyzację wiedzy i ciekawostek o świecie, poprzez wspólną zabawę i integrację. O turnieju zrobiło się głośno w maju tego roku, przede wszystkim za sprawą rozegranego podczas Wielkiego Grillowania UAM finału ”O tym kto był jego pomysłodawcą, jakie są dalsze plany na rozwój inicjatywy oraz o wrażeniach uczestników pierwszej, premierowej edycji turnieju” przeczytacie na stronie internetowej Życia Uniwersyteckiego. Gorąco polecamy!

Artykuł „Jeden z Dziewięciu o stalowych nerwach” dostępny jest tutaj!

Pełne wydanie wrześniowego numeru Życia Uniwersyteckiego znajduje się tutaj!

fot. Adrian Wykrota