KNMP z wizytą w Parlamencie RP

9 maja br. członkowie i członkinie Koła Naukowego Marketingu Politycznego, wraz ze swoim opiekunem naukowym prof. UAM dr. hab. Szymonem Ossowskim oraz telewizją studencką Flesz, odwiedzili Parlament Rzeczypospolitej Polskiej. Wyjazd został zorganizowany na zaproszenie Pani Senator RP dr hab. Jadwigi Rotnickiej.

Podczas spotkania, studenci w sposób praktyczny, „od kuchni”, mogli poznać działalność sejmu oraz senatu. Dodatkowo, członkowie KNMP mieli okazję wysłuchać wykładu Leszka Kieniewicza, Dyrektora Senackiego Biura Spraw Międzynarodowych i Unii Europejskiej, poświęconego dyplomacji parlamentarnej. Mamy nadzieję, że wyjazd, stanowił inspirację dla dalszej działalności zarówno koła, jak i studentów.

Więcej szczegółów na temat wyjazdu dostępnych jest tutaj!