Kolejny sukces studentów Produkcji Audiowizualnej

Studentom i studentkom naszego wydziału z kierunku Produkcja Audiowizualna udało się osiągnąć sukces w zakresie kinematografii. W selekcji konkursowej Festiwalu Filmów Jednominutowych znalazł się ich film „MADNESS”. W skład zespołu odpowiadającego za produkcje wchodzą: Oliwia Szeląg, która odpowiadała za reżyserie i zdjęcia oraz Urszula Kaczmarczyk zajmująca się montażem. Muzykę natomiast przygotował Jakub Biegniewski, a Michał Piotrowski i Krystian Pyszniak mogli pokazać swoje umiejętności aktorskie.

To jednak nie koniec ich sukcesów. Ich kolejne osiągniecie dotyczy tego samego wydarzenia. Film w reżyserii Dominika Cywińskiego pt. „Koniec na dzisiaj”, przy którego produkcji także udział brali studenci Produkcji Audiowizualnej, m.in. Mateusz Waliszewski jako operator kamery, również zobaczyć będziemy mogli na dużym ekranie.

Wymienione tytuły obejrzeć będzie można już 20 października na pokazie filmów selekcyjnych 17. Festiwalu Filmów Jednominutowych w Gdańsku.