Mgr Adrian Wojtasz nagrodzony w konkursie im. hm. Olgierda Fietkiewicza

W czwartek, 4 października w Pałacu Prezydenckim odbyło się ogłoszenie wyników konkursu im. hm. Olgierda Fietkiewicza. Wśród laureatów znalazł się absolwent naszego Wydziału, mgr Adrian Wojtasz. Jego praca magisterska pt. „Rola mediów społecznościowych w kształtowaniu wizerunku Związku Harcerstwa Polskiego”, otrzymała nagrodę III stopnia. Praca dyplomowa została napisana pod kierunkiem Dziekana WNPiD prof. UAM dr. hab. Szymona Ossowskiego. Nagroda została przyznana z rąk Naczelniczki Związku Harcerstwa Polskiego hm. Martyny Kowackiej oraz prof. zw. dra hab. hm. Adama Massalskiego, przewodniczącego komisji konkursowej.

Konkurs im. hm. Olgierda Fietkiewicza promuje pracę dyplomowe i badania naukowe o tematyce harcerskiej i dokumentuje bogatą historię ZHP. Udział w konkursie to okazja dla studentów i doktorantów do połączenia pasji naukowej z działalnością harcerską. Wyróżnione prace stanowią cenne źródło wiedzy dla środowiska akademickiego i harcerskiego.