Naukowcy WNPiD z wizytą na uniwersytetach na Cyprze Północnym

25-28 czerwca na zaproszenie European University of Lefke oraz Eastern Mediterranean University, na Cyprze Północnym gościli przedstawiciele naszego Wydziału na czele z Dziekanem prof. Andrzejem Stelmachem, Prodziekanem ds. Nauki prof. Maciejem Walkowskim. Obecni byli także prof. Przemysław Osiewicz, który specjalizuje się w problematyce cypryjskiej oraz prof. Wojciech Forysiński z Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Owocne rozmowy z władzami rektorskimi i dziekańskimi oraz kierownikami departamentów uczelni cypryjskich dotyczyły nawiązania lub kontynuacji współpracy naukowej i dydaktycznej oraz wymiany studenckiej. Zwieńczone zostały kwerendą źródłową dokonaną w slynnej księgarni naukowej Moufflon Bookshop - Books of Cyprus.