Nie żyje mgr Małgorzata Wallas

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy,  że w dniu 28 grudnia 2020 r. zmarła mgr Małgorzata Wallas wieloletni, zasłużony nauczyciel akademicki,  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Osoba wrażliwa, życzliwa, ciepła i pogodna.

Wraz ze śmiercią Pani Magister społeczność Uniwersytetu poniosła wielką stratę. Będzie nam Jej wszystkim bardzo brakowało. Cześć Jej Pamięci. Mężowi, Synom, Synowej i Bliskim Zmarłej  wyrazy głębokiego współczucia i żalu składają.

Dziekan i Społeczność  Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w dniu 2 stycznia 2021 roku od godziny 11:00  na cmentarzu parafii pw. Matki Boskiej Pocieszenia przy ulicy Borówkowej w Suchym Lesie.