Nowe władze poznańskiego oddziału PTSE

26 czerwca 2023 r. zostały wybrane nowe władze poznańskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich. W jego składzie znajdują się wykładowcy naszego Wydziału. Skład nowego zarządu prezentuje się następująco:

• Przewodnicząca – prof. UAM dr hab. Beata Przybylska-Maszner (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • Wiceprzewodnicząca  – prof. UAM dr hab. Elżbieta Lesiewicz (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • Członek Zarządu – prof. UEP dr hab. Ida Musiałkowska (Katedra Europeistyki, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)
  • Sekretarz – prof. UAM dr hab. Cezary Trosiak (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • Skarbnik – dr Arkadiusz Sójka

W składzie Komisji Rewizyjnej:

• prof. UAM dr hab. Alina Balczyńska-Kosman (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • prof. dr hab. Maciej Walkowski (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • dr Joanna Skrzypczyńska (Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)