Praca doktorska dr Anny Stoppel nagrodzona w konkursie im. dr. Pawła Stępki

Wspaniałe wieści płyną z Warszawy! Dr Anna Stoppel została Laureatką nagrody za najlepszą pracę doktorską w Konkursie im. dr. Pawła Stępki, organizowanym przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Wydziały Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.

Nagrodzona rozprawa doktorska pt. Nowe media jako przestrzeń rywalizacji politycznej na przykładzie kampanii prezydenckich w Polsce w latach 1995 - 2015, napisana została pod kierunkiem Pani prof. dr hab. Magdaleny Musiał-Karg na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Ceremonia wręczenia nagrody odbędzie się w Warszawie w dniu 10 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie Warszawskim.

Gratulacje dla Pani Doktor i Pani Profesor!