Pracownicy WNPiD z wizytą na Uniwersytecie w Nikozji

Z przyjemnością informujemy, że pracownicy naszego Wydziału, profesorowie Maciej Walkowski i Radosław Fiedler w pierwszych dniach maja br. przebywali z wizytą na Uniwersytecie w Nikozji na Cyprze (Department of Politics and Governance, School of Law). W jej trakcie spotkali się m.in. z profesorem Andreasem Theophanousem, Prezydentem Cyprus Center for European and International Affairs  oraz profesorem Yiannosem Katsouridesem, koordynatorem szkoły doktorskiej University of Nicosia. Celem spotkania było omówienie wspólnych przedsięwzięć, takich jak organizacja seminariów i konferencji naukowych, wymiana studencka i doktorancka, współpraca dydaktyczna oraz w dziedzinie projektów badawczych. Wizyta była bardzo owocna i stanowi inspirację do dalszych działań w wielu wspólnych obszarach zainteresowań naukowych.  Serdecznie gratulujemy!