Pracowniczki WNPiD laureatkami konkursu FUND_Akcja

Prof. Beata Przybylska-Maszner i mgr Natalia Pastucha-Kalla zostały laureatkami konkursu FUND_AKCJA, organizowanego przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na organizację konferencji naukowej "20 lat Polski w Unii Europejskiej. Bilans korzyści i kosztów" oraz cyklu szkoleń dla pracowników naszej administracji.

Prof. UAM dr hab. Beata Przybylska-Maszner pracuje w Zakładzie Badań nad Integracją Europejską. Jej zainteresowania badawcze koncentruję wokół zagadnień związanych z instytucjonalizacją w procesie integracji europejskiej; wspólną polityką zagraniczną, bezpieczeństwa i obrony UE; działaniami zewnętrznymi UE, w szczególności jej relacjami z państwami afrykańskimi.

Mgr Natalia Pastucha-Kalla jest Kierowniczką Biura Obsługi Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie projektów!