Produkcja nowego filmu promocyjnego [relacja]

Na przełomie marca i kwietnia w murach Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa odbył się plan zdjęciowy do spotu promocyjnego. Za jego realizację odpowiedzialni są studenci Produkcji Audiowizualnej, ale i osoby z mediów studenckich. Za scenariusz odpowiadają Joanna Jaśkowiak oraz Oliwia Szeląg, a operatorem obrazu był Mateusz Waliszewski. Dzięki pionowi scenograficznemu, studentom udało się zaadaptować Wydziałowe przestrzenie w iście hollywoodzki sposób! Pierwsze prace nad produkcją zaczęły się już w we wrześniu 2022 roku. Teraz po prawie dziesięciu miesiącach pracy, materiał jest finalizowany.  W spocie wzięli udział nie tylko studenci WNPiD, ale także wykładowcy oraz goście specjalni. Wsparcia swoim zapleczem sprzętowym udzieliło 2k4k film rental.

Nowy spot promocyjny Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa to: 28 członków ekipy filmowej, 5 głównych aktorów, 36 statystów oraz niezliczona liczba metrów wykorzystanej taśmy gafferskiej! Za ekipą już cztery dni zdjęciowe, ale czeka ich jeszcze kręcenie dodatkowych ujęć przy użyciu z drona oraz rejestracja kadrów, które powstaną w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach.

Materiał będzie miał swoją premierę już w czerwcu!