Seminarium Laureatów konkursu na najlepszą monografię naukową nt. studiów europejskich

W środę, 29 listopada, odbyło się Seminarium Laureatów konkursu na najlepszą monografię naukową z zakresu studiów europejskich, opublikowaną w latach 2021-2022, zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Studiów Europejskich. W seminarium wziął udział prof. Maciej Walkowski, laureat nagrody specjalnej za istotny wkład w rozwój badań europeistycznych. Pan Profesor otrzymał nagrodę za przygotowanie monografii "Chińska strategia rozwoju społeczno-ekonomicznego. Implikacje dla Unii Europejskiej".

Wśród laureatów konkursu znaleźli się również dr Dominika Mikucka-Wójtowicz (Uniwersytet Warszawski) oraz prof. UEP dr hab. Ida Musiałkowska i dr Piotr Idczak (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu).

Serdecznie gratulujemy!