Prof. Magdalena Musiał-Karg współredaktorką książki nt. wyborów w czasie pandemii

Nakładem wydawnictwa Brill ukazała się książka pt. Elections in Times of a Pandemic – Dilemmas and Challenges
Experiences of the European Countries
. Publikacja stanowi kompleksową analizę organizacji wyborów podczas pandemii COVID-19. Oprócz perspektywy teoretycznej, autorzy zapoznają czytelnika z konkretnymi rozwiązaniami wyborczymi przyjętymi podczas pandemii w wybranych krajach europejskich (Włochy, Niemcy, Litwa, Serbia, Rosja, Czechy, Estonia, Łotwa, Liechtenstein, Polska).
W książce znajdziecie teksty autorstwa pracowników oraz doktorantów naszego Wydziału:  prof. dr hab. Magdaleny Musiał-Karg, prof. UAM dr hab. Elżbiety Lesiewicz, prof. UAM dr. hab. Marcina Rachwała, prof. UAM dr hab. Joanny Rak, dr Nataszy Lubik-Reczek, dr. Natalii Kusej, mgr. Macieja Górnego oraz mgr Oliwii Kowalik.

Publikacja dostępna na stronie wydawnictwa.