Republika Niewysłuchanych. Podsumowanie akcji charytatywnej

W poniedziałek, 15 lipca, oficjalnie podsumowaliśmy kolejną zbiórkę charytatywną, organizowaną przez studentów i pracowników WNPiD, pod przewodnictwem Koła Naukowego Polityki Ekonomicznej i Społecznej UAM. W tym roku beneficjentem zbiórki jest Fundacja FIONA, której celem jest wspieranie osób doświadczających wykluczenia społecznego.

Zebraliśmy łącznie kwotę 66 301 zł, która zostanie przeznaczona na finansowanie profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Punktem kulminacyjnym tegorocznej akcji był koncert charytatywny, który odbył się 5 czerwca br., w Auli UAM, pod hasłem "Republika Niewysłuchanych". To już trzynasty koncert jaki zorganizowało Koło Naukowe Polityki Ekonomicznej i Społecznej UAM. Od lat w te działania zaangażowani są absolwenci naszego Wydziału, a także podmioty zewnętrzne, za co dziękujemy z całego serca.