Rozmowa z prof. Szymonem Ossowskim w Życiu Uniwersyteckim

Na łamach najnowszego, wrześniowego wydania Życia Uniwersyteckiego, ukazał się wywiad z prof. UAM dr. hab. Szymonem Ossowskim dotyczący działalności kół naukowych, w szczególności KNMP, którego Pan Profesor jest opiekunem oraz szeroko rozumianego marketingu politycznego.

Czym różni się marketingowiec od propagandzisty? Dlaczego specjaliści od prowadzenia kampanii politycznych są w dzisiejszych czasach na wagę złota? Co przyciąga młodych ludzi do kół naukowych oraz co stanowi jedną z wielu wizytówek WNPiD? Tego oraz wielu innych ciekawych i zaskakujących rzeczy dowiecie się zaglądając do najnowszego wydania Życia Uniwersyteckiego. Zapraszamy do lektury.

Wywiad z Panem Profesorem dostępny jest w całości na stronie internetowej Życia Uniwersyteckiego.

Miesięcznik Życie Uniwersytecki wydawany jest od kwietnia 1993 roku, który od tamtego momentu stara się nadążyć za rytmem życia uczelni oraz przemianami w przekazach informacyjnych. Magazyn wydawany jest zarówno w wersji papierowej, jak i internetowej.