Rozstrzygnęliśmy III edycję Plebiscytu "Studenckie Pasje na WNPiD"

Rozstrzygnęliśmy III edycję plebiscytu Studenckie Pasje. Wśród laureatów znaleźli się: Małgorzata Król, której pasją jest taniec ludowy, a sama jest członkinią Zespołu Pieśni i Tańca Łany. Maciej Kułakowski to pasjonat motoryzacji oraz dziennikarz, który łączy pasję z pracą. Trzecim laureatem jest Mateusz Waliszewski, który współtworzy grupę filmową GFM i jest w niej operatorem kamery. Mateusz realizuje teledyski, reportaże czy filmy fabularne.

Wyróżnienia powędrowały do Julii Zielińskiej, której pasją od ponad 13 lat jest taniec irlandzki oraz Jakuba Stanka, który odnosi sukcesy w sporcie jakim jest lacrosse. Jakub zdążył już reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata U21 w Irlandii oraz na Mistrzostwach Europy w Hanowerze.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój pasji!