Rusza drugi sezon Podcastu Maturalnego

Podcast Maturalny to projekt realizowany przez wykładowców i studentów WNPiD. Celem tej współpracy jest poszerzenie zasobów informacji z zakresu wiedzy o społeczeństwie oraz historii najnowszej. Wszystkie odcinki znajdziecie w calości na YouTubie i Spotify.

Kolejcne odcinki drugiego sezonu ukazywać się będą co piątek. W tej odsłonie będziecie mogli posłuchać o tematach takich jak:

• Konwencjonalna i niekonwencjonalna partycypacja polityczna (prof. UAM dr hab. Marcin Rachwał)
  • Migracje we współczesnym świecie (dr Klaudia Gołębiowska)
  • Gospodarka światowa po kryzysie ekonomicznym 2007-2009 (dr Rafał Szymanowski)
  • Jak światy polityki i sportu przenikają się? (mgr Michał Mijalski)
  • Kryzysy migracyjne we współczesnym świecie (mgr Magdalena Bogucewicz)

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do śledzenia naszego podcastu na bieżąco!

Podcast powstaje przy udziale studentów Produkcji audiowizualnej: Oliwię Szeląg (współkoordynatorka projektu), Jakuba Biegańskiego (autor dżingla), Monikę Lisiak (lektorka dżingla) na WNPiD