Marketing oczami studentów – SAM rusza z nowym podcastem

Studencka Agencja Marketingowa SAM postanowiła przybliżyć nieco pojęcie marketingu i jemu pochodnych w nowej serii podcastów, idealnych do słuchania w autobusie, pociągu oraz podczas coraz to krótszych zimowych wieczorów.  Pierwszy odcinek dotyczący konsumpcjonizmu i  antykonsumpcjonizmu czeka już na słuchaczy na platformie Spotify. Serdecznie zapraszamy.

Studencką Agencję Marketingową SAM tworzy grupa studentów przepełniona pasją do marketingu. Ich misją jest rozpowszechnianie w sposób przystępny wiedzy o tej dziedzinie nauki, zdobywanie doświadczenia zawodowego, niezbędnych w przyszłości kontaktów, ale także i świetna zabawa, której nie braknie przy realizacji licznych projektów związanych z marketingiem.