Sportowy sukces naszych studentek i doktorantek

We wczorajszych futsalowych rozgrywkach o Puchar Pierwszej Rektorki UAM prof. UAM dr hab. Bogumiły Kaniewskiej w ramach seminarium naukowo-sportowego "Babskie Granie 2", udział wzięły studentki Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz wolontariuszki Centrum Badań nad Partycypacją Kobiet w Przestrzeni Publicznej UAM, grające pod wspólnym szyldem CBK.

Po zwycięstwie w grupowych zmaganiach z zespołem WZPN oraz Erasmus drużyna dziewcząt z Centrum spotkała się w wielkim finale z ubiegłorocznymi triumfatorkami turnieju - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM. W meczu finałowym nie brakowało głośnego dopingu Pana Dziekana prof. Andrzeja Stelmacha, Pani prof. Iwetty Andruszkiewicz oraz wykładowców i wykładowczyń naszego Wydziału, a także widowiskowych bramek, które zapewniły ostateczne zwycięstwo zawodniczkom Centrum Badań Nad Partycypacją Kobiet w Przestrzeni Publicznej!

Zdobywczynie 1 miejsca: Natalia Strzemkowska, Kinga Arend, Paulina Arend, Aleksandra Adamiszyn, Anna Laskowska, Magdalena Dutkiewicz, Roksana Kapturska oraz Zofia Rosińska odebrały z rąk dr Karoliny Perz - Dyrektor Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UAM oraz prof. UAM dr hab. Andrzeja Stelmacha - Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa pamiątkowy puchar, o którego obronę miejmy, nadzieję zawalczą, za rok podczas kolejnej edycji Babskiego Grania!

Pamiątkowy puchar przez najbliższy rok będzie dodatkową motywacją do rozszerzania działalności Centrum Badań nad Partycypacją Kobiet w Przestrzeni Publicznej UAM.