Studenci WNPiD laureatami Stypendium im. Jana Kulczyka

W miniony poniedziałek, 14 lutego, Kapituła Stypendiów im. Jana Kulczyka pod przewodnictwem prof. dr hab. Joanny Wójcik, Prorektor ds. studenckich, wyłoniła 11 laureatów tegorocznej edycji programu. Wśród nich znalazła się dwójka studentów naszego Wydziału: Mykhailo Stsybor oraz Vladyslav Gardash. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pani Dominika Kulczyk razem z Kulczyk Foundation oraz Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza, już od 2014 roku wspierają studentów UAM pochodzących z Ukrainy którzy oprócz wzorowych wyników w nauce, mogą się pochwalić wybitymi osiągnięciami naukowymi, szczególnym zaangażowaniem w życie akademickie, znajomością kilku języków obcych oraz szeroko zakrojoną działalnością społeczną i kulturalną.