Studenci WNPiD w finale Croatian One-Minute Film Festival

Ile czasu potrzeba, aby opowiedzieć filmową historię? Studenci kierunku Produkcja Audiowizualna udowodnili, że są w stanie to zrobić w 60 sekund! Tym samym dwie produkcje z ich udziałem dostały się do oficjalnego programu selekcji 31. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Jednominutowych w Chorwacji - Croatian One-Minute Film Festival. Filmy pt. MADNESS oraz Koniec na dzisiaj są jednymi z 60-ciu w programie Festiwalu.

Przy produkcji MADNESS udział brali: Oliwia Szeląg (reżyseria), Urszula Kaczmarczyk (montaż), Jakub Biegniewski (muzyka), Michał Piotrowski oraz Krystian Pyszniak (obsada).

Natomiast przy realizacji filmu Koniec na Dzisiaj uczestniczył Mateusz Waliszewski, który stał za kamerą.

To nie pierwsze sukcesy obu filmów. Produkcje zakwalifikowały się również do selekcji 30-stu filmów pokazowych podczas 17. Festiwalu Filmów Jednominutowych w Gdańsku w 2022 roku.