Ta noc należała do młodych naukowców!

Jak co roku w ostatni piątek września ośrodki naukowo-badawcze w całej Polsce przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas tegorocznej edycji Nocy Naukowców na naszym Wydziale odbyły się warsztaty:

• telewizyjne, prowadzone przez dziennikarzy z redakcji Flesz
  • fotograficzne, prowadzone przez studentów ze Studenckiej Agencji Fotograficznej
  • radiowe, prowadzone przez mgr. Krzysztofa Grządzielskiego.

Dodatkowo dla naszych gości przygotowaliśmy zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy (Koło Naukowe Nauki o Bezpieczeństwie) i komunikacji w mediach społecznościowych (Centrum Inicjatyw Studenckich). Uczestnicy tych ostatnich przygotowali fotorelację z całego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za obecność. Do zobaczenia za rok!

Fot. Laura Krzewińska, Wiktoria Słupska, Nadia Leśniewicz, Dominika Słaboszewska, Julia Pawlicka, Marcelina Pawlicka.