V Kongres Politologii za nami!

W mijającym tygodniu na Uniwersytecie Wrocławskim odbył się V Kongres Politologii, w którym udział wzięło kilkadziesiąt reprezentantek i reprezentantów naszego Wydziału. W ciągu trzech dni Kongresu prowadziliśmy ciekawe dyskusje i spotkania w gronie politolożek i politologów z całej Polski.

W pierwszym dniu Kongresu odbyła się debata „Demokracja na rozdrożu”, w której udział wzięła prof. UAM dr hab. Agnieszka Stępińska.

We Wrocławiu odbyło się także uroczyste wspólne posiedzenie Komitetu Nauk Politycznych Polskiej Akademii Nauk i Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, na którym WNPiD UAM reprezentowali prof. Tadeusz Wallas i prof. Andrzej Stelmach (członek KNP PAN), Prof. Magdalena Musiał-Karg (członek KNP PAN i wiceprezes ZG PTNP) oraz dr Natasza Lubi-Reczek (sekretarz ZG PTNP).

Kolejny kongres za dwa lata w Łodzi!

Fot. prof. dr hab. Magdalena Musiał-Karg