VI edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz ponadpodstawowych do wzięcia udziału w VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach, której jednym z organizatorów jest tradycyjnie Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

Współczesne media intrygują, dziwią, oburzają. Często jednak powodem takiego stanu rzeczy jest brak rzetelnej wiedzy o ich funkcjonowaniu, historii i ewolucji, strukturze i mechanizmach działania.

Organizatorzy Olimpiady Wiedzy o Mediach pragną wyjść naprzeciw temu zjawisku i zachęcić społeczeństwo, a zwłaszcza ludzi młodych, do zainteresowania się tym elementem otaczającej nas rzeczywistości.

W Olimpiadzie tej, organizowanej przez 16 uczelni z całego kraju, uczestnicy - uczniowie szkół średnich - walczyć będą o 48 indeksów na studia dziennikarskie w renomowanych wyższych uczelniach oraz o cenne nagrody rzeczowe (m.in. aparaty fotograficzne, słuchawki, programy antywirusowe, zestawy kosmetyków i książek) ufundowane przez sponsorów.

Szczegóły znaleźć można na stronie http://owm.edu.pl

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
OWM-plakat.pdf 3.10.2019 Natalia Deręgowska
Pobierz PDF OWM-plakat.pdf(432.4 KB)