Udział studentki WNPiD w projekcie „Nie tańcz jak ci zagrają”

Studentka naszego wydziału, Patrycja Chojnowska, wzięła udział w projekcie organizowanym przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz Fundację Santander. Ogólnopolski projekt o nazwie „Nie tańcz jak ci zagrają” realizowany jest w ramach programu grantowego „Haki na Cyberataki”. Celem zorganizowanej przez te dwie instytucje kampanii dance marketingowej jest uświadamianie o zagrożeniach, z którymi spotkać się mogą użytkownicy Internetu. Istotnym elementem tej akcji społeczno-artystycznej jest również promowanie wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z sieci. Ma być to także wyrażona w kreatywny sposób forma sprzeciwu wobec oszustw, manipulacji oraz innych zagrożeń w cyberprzestrzeni.

Nasza studentka udostępniła swoją wersję wyzwania tanecznego na swoim TikToku. Aby wziąć udział w projekcie, tak, jak zrobiła to Patrycja Chojnowska należy nagrać filmik trwający około 20 sekund, na którym tańczymy do specjalnie stworzonej dla tego projektu muzyki, a całość oznaczyć hashtagami #dancechallenge i #nietanczjakcizagraja.

@patsy_choi szybko, na spontanie, ale w ważnej sprawie 💃 @#nietanczjakcizagraja    #nietanczjakcizagraja #dancechallenge ♬ Nietanczjakcizagraja - #nietanczjakcizagraja