Wyjazd studentów na European Youth Event

Studenci naszego Wydziału z kierunku Stosunki międzynarodowe mieli okazję skorzystać z wyjazdu związanego z wydarzeniem organizowanym w Europarlamencie w Strasburgu. Wydarzenie EYE (European Youth Event) gromadzi w Parlamencie Europejskim w Strasburgu tysiące młodych ludzi z całej Unii Europejskiej oraz świata. Mogli tam oni podzielić się swoimi pomysłami na przyszłość Europy.

Wydarzenie jest idealna okazją do interakcji oraz wymiany poglądów między ekspertami, działaczami oraz studentami. Podczas EYE uczestnicy wzięli udział w panelach i warsztatach współtworzonych przez instytucje, organizacje międzynarodowe, a także organizacje pozarządowe.

Z tej niepowtarzalnej okazji oraz z wyjazdu skorzystali: Juliana Wiśniewska, Michalina Opas, Wiktoria Tercjak, Natalia Kobyłecka, Maja Jągowska oraz Igor Terlikowski.