Wywiad z Julią Przybyłowską w Życiu Uniwersyteckim

Na łamach najnowszego, numeru Życia Uniwersyteckiego ukazał się wywiad z naszą studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Julią Przybyłowską, która niedawno mianowana została nową przewodniczącą Samorządu Studentów UAM.

Podczas rozmowy Julia ujawniła jakie ma plany na dalszą działalność samorządu, co będzie stanowić dla niej największe wyzwanie oraz dlaczego podjęła się pełnić swoje nowe stanowisko właśnie teraz. Zapraszamy do lektury.

Wywiad w całości można przeczytać na stronie internetowej Życia Uniwersyteckiego.

Miesięcznik Życie Uniwersytecki wydawany jest od kwietnia 1993 roku, który od tamtego momentu stara się nadążyć za rytmem życia uczelni oraz przemianami w przekazach informacyjnych. Magazyn wydawany jest zarówno w wersji papierowej, jak i internetowej.