Data publikacji w serwisie:

Wywiad z prof. Walkowskim na łamach Informatora Międzychodzkiego

O uchodźcach wojennych z Ukrainy i ich wpływie na rozwój społeczny i gospodarczy Polski w ramach polityki Unii Europejskiej, to tytuł  wywiadu, który ukazał się w najnowszym Informatorze Międzychodzkim. Gościem numeru był prof. dr hab. Maciej Walkowski, z którym rozmawiał Tomasz Maćkowiak.

Wywiad stanowi element prac zespołu badawczego realizującego prestiżowy grant Komisji Europejskiej Centrum Doskonałości UAM (AMU Jean Monnet Centre of Excellence EU EX-ACT 2019-2022).

Zachęcamy do lektury tekstu, który dostępny jest poniżej w wersji PDF.

Publikacja została zrealizowana przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Wyłączną odpowiedzialność za treść publikacji ponosi jej autor. Unia Europejska nie odpowiada za ewentualne wykorzystanie informacji zawartych w takiej publikacji. Projekt: Jean Monnet Centre of Excellence – EU external actions in the contested global order – (In)coherence, (dis)continuity, resilience, nr 599622-EPP-1-2018-1-PL-EPPJMO-CoE

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
O uchodźcach wojennych z Ukrainy i ich wpływie na rozwój społeczny i gospodarczy Polski w ramach polityki Unii Europejskiej 8.04.2022 Maciej Skrzypek
PDF
Pobierz PDF O uchodźcach wojennych z Ukrainy i ich wpływie na rozwój społeczny i gospodarczy Polski w ramach polityki Unii Europejskiej(286.5 KB)