Delegacja z Tajwanu na WNPiD

Od kilku lat WNPiD UAM współpracuje z Wydziałem Nauk Społecznych National Chengchi University. Wizyta delegacji z NCCU związana jest rozwijającą się współpracą. Obecnie na rocznym stypendium naukowym przebywa w NCCU prof. Tomasz R. Szymczyński.

3 lipca odbyło się seminarium naukowe w czasie którego swoje wyniki badań zaprezentowali Prodziekan Wydziału Nauk Społecznych, National Chengchi University oraz prof. Chien-Kang Chen z Department of Political Science .

Intresujace wystąpienia wystąpienia wywołały ożywioną dyskusję.

Goście zaproszeni zostali do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej Beyond Europe. Toward a New Global Order, która obędzie się 5-6 grudnia informacja http://beyondeurope.amu.edu.pl

Skład National Chengchi University

1. Professor Ping-Yin Kuan, Director, International Doctoral program in Asia-Pacific Studies (IDAS) Departament of Sociology
  2. Professor Hou-Ming Huang, Chair of Department of Sociology