Międzynarodowa szkoła letnia dla doktorantów

W ubiegłym tygodniu we współpracy z Wydziałem Studiów Edukacyjnych zorganizowaliśmy międzynarodową szkołę letnią. Tematem przewodnim spotkania była doskonałość naukowa.

W konferencji wzięło udział 12 profesorów z następujących ośrodków naukowych na świecie: Oxford University, University of Birmingham, National Chengchi University Taiwan, Freie Universität Berlin, Saint Louis University USA, European University Viadrina Frankfurt (Oder), University of Mannheim, Bath Spa University, UK, Complutense University of Madrid (Spain) oraz Hertie School - Berlin.  Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się ponad 50 doktorantów z pedagogiki, politologii, psychologii, kognitywistyki, geografii społecznej i prawa. Projekt International Summer School jest finansowany przez NCBiR.

Więcej o projekecie przeczytacie tutaj.

fot. Życie Uniwersyteckie UAM