Projekt AKCJA REGENERACJA nagrodzony w konkursie Kowadło 2.0

AKCJA REGENERACJA to projekt stworzony przez studentów - dla studentów, z myślą o ich dobrym samopoczuciu, zdrowiu i kondycji psychoruchowej. Czas pandemii COVID-19 to czas trudny dla wszystkich, w tym dla studentów, którzy byli skazani na odseparowanie od społeczności akademickiej. Projekt wychodzi naprzeciw konsekwencjom, które dotknęły środowisko studenckie proponując interdyscyplinarne warsztaty z zakresu tańca, ruchu, psychologii, seksuologii, komunikacji społecznej. Nadrzędnym celem warsztatów jest podzielenie się wiedzą i metodami, dzięki którym studenci UAM lepiej poradzą sobie z codziennym stresem i problemami, co z pewnością wpłynie na ich efektywność w nauce. Ponadto będzie to przestrzeń do przyjemnej i kreatywnej pracy oraz integracji.

Warsztaty obejmą takie bloki zajęć jak:

• Taneczne zajęcia rozwojowe, prowadząca: Sylwia Marciniuk
  • Stretching z relaksacją - jak dbać o ciało i umysł, prowadząca: Patrycja Chojnowska
  • Rozmowy o ciele i samopoczuciu, prowadząca: Monika Lisiak
  • Warsztat - “DOM.CIAŁO” - zajęcia rozwojowe, prowadząca: Sandra Grzebielucha

Realizacja projektu odbędzie się w lutym 2022 w salach SWFIS. Warsztaty są dedykowane wszystkim studentom poznańskich uczelni wyższych.

Koordynacja projektu: Sylwia Marciniuk

Prowadzące: Patrycja Chojnowska, Monika, Lisiak, Sandra Grzebielucha, Sylwia Marciniuk

Nadzór budżetu: Błażej Filipiak, Ula Kaczmarczyk

Pomoc przy pisaniu wniosku: Jakub Biegniewski, Daria Kowalewska, Monika Chybowska