Życzenia świąteczne 2023

Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres wyjątkowych spotkań i refleksji tego, co za nami w kończącym się roku. W rzeczywistości pokryzysowej wciąż doświadczamy wielu trudów dnia codziennego. Życzę Państwu by spotkania przy świątecznym stole były pełne ciepła i wsparcia, dzięki którym będziemy stawiać dzielnie czoła wyzwaniom.

Znajdźmy chwilę wytchnienia od obowiązków zawodowych, by w 2024 rok wejść w pełni sił i motywacji.

Niech nie zabraknie w tym czasie życzliwych i szczerych rozmów, które są podstawą do budowania porozumień ponad podziałami. Szukajmy tego, co nas łączy, spoglądajmy z nadzieją w przyszłość, gotowi aktywnie działać na rzecz naszego otoczenia.

Moje życzenia kieruję także do Państwa bliskich i członków rodziny, których wsparcie w codziennych obowiązkach jest nieocenione. Wszystkim Państwu życzę dobrego zdrowia i nieustającej pomyślności.

Prof. dr hab. Andrzej Stelmach
Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa