Seminarium nt. instrumentów deliberatywnych i partycypacyjnych we Frankfurcie

W dniach 29-30 listopada 2022 r. na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem odbyło się seminarium na temat instrumentów deliberatywnych i partycypacyjnych, ze szczególnym naciskiem na badanie ich wpływu na rzeczywistość społeczną. Seminarium połączone było z wydarzeniem promującym wydaną niedawno książkę "Research Methods in Deliberative Democracy" pod redakcją Selen Ercan, Hansa Asenbauma, Nicole Curato i Ricardo F. Mendonça. Grant badawczy Narodowego Centrum Nauki umożliwił udział mgr Magni Szymaniak-Arnesen w tych wydarzeniach, co rozpoczęło międzynarodową promocję naszego nowopowstałego Zespołu oraz nawiązanie nowych kontaktów i współpracy badawczej z zagranicznymi badaczami i badaczkami.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez: Research Unit Democratic Innovations na Uniwersytecie Goethego we Frankfucie, Johanna Quandt Young Academy oraz Center for Deliberative Democracy and Global Governance na University of Canberra.