„Gra o karierę” z Biurem Karier UAM

Zespół Biura Karier UAM serdecznie zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w corocznym wydarzeniu „GRA O KARIERĘ – Biura Karier dla Ciebie”, które odbędzie się w dniach 16-20 maja br. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w serii warsztatów i webinariów zorganizowanych przez Biura Karier z całej Polski we współpracy z wieloma prestiżowymi firmami. W programie m.in.

• Niezbędnik kompetencyjny, czyli jakie umiejętności są niezbędne w biznesie.
  • Staże dla młodych talentów!
  • Jak skutecznie wejść na rynek pracy? Rekrutacja studentów widziana oczami agencji pracy.
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?
  • Proces rekrutacji od kuchni- od stworzenia CV, po wejście do organizacji - praktyczne wskazówki.

"Gra o karierę" stanowi świetną okazję do świadomego budowania swojej kariery i kompetencji. Zatem nie zwlekajcie i zapiszcie się do programu już dziś.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia dostępnych jest w pliku poniżej.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
GRA-O-KARIERe-2022-1.docx 9.05.2022 Natalia Kostić
DOCX
Pobierz DOCX GRA-O-KARIERe-2022-1.docx(527.3 KB)